WordPress skelbimų svetainė

Reikia sukurti „WordPress“ temą skelbimų tematika. Užsiregistravęs ir prisijungęs vartotojas gali sukurti skelbimą, kuris bus matomas visiems žmonėms. Norėjau sužinoti kokiu būdu įrašinėti skelbimo duomenis į duombazę? Naudoti custom_post_type? Ar sukurti naują nepriklausomą lentelę (pvz. advertisements), ir tada traukti iš duomenų bazės $wpdb objekto pagalba?

Danielius

Aš turbūt rinkčiausi custom_post_type, nes tuo būdu reikėtų mažiau programuoti pačiam ir galima panaudoti „WordPress“ vidiniais metodais – custom_fields (įvairiems informacijos laukams – kontaktai, aprašymai ir pan), taksonomijomis (labai praverčia kai skelbimus reikia grupuoti pagal tam tikras savybes), specialiais šablonais.

Šiaip rekomenduočiau tokį funkcionalumą rašyti ne kaip temą, o kaip įskiepį. Ypač jeigu rinksitės kurti papildomas lenteles. Jeigu kuriate naują lentelę, nepamirškite naudoti „WordPress“ konfigūracijoje numatyto DB prefikso – $wpdb->prefix. Dirbdamas su $wpdb ir vartotojų įvestais duomenimis, taip pat nepamirškite saugumo – $wpdb->prepare ir sanitize* funkcijų.

P.S. „WordPress“ jau turi nemažai įskiepių skelbimams (žr. listingclassifieds raktažodžius. Ar bandėte juos?