Temos vertimas per WP-Admin

Kaip per WP-admin būtų galima pasiekti išvaizdos temoje esantį tekstą, išversti jį į kitas kalbas ir rodyti pagal vartotojo pasirinkimą?

Romas

Pirmiausiai, reikia, kad išvaizdos tema būtų paruošta vertimui – naudotų WordPress i18n funkcijas (žr. WordPress temų kūrėjo žinyną). Jeigu to nėra, vienintelis kelias yra rankiniu būdu redaguoti temos failus.

Jei tema paruošta vertimui, patį vertimą galima atlikti keletu skirtingų įrankių:

  • Yra toks įskiepis, Easy Translation Manager (affiliate nuoroda), kuris leidžia įskiepius ir temas versti tiesiai iš WP-Admin ir turėtų duoti daugumą kitų, jums reikalingų funkcijų. Tiesa, šis įskiepis yra mokamas (28 USD), bet nemokamo su tokiu funkcionalumu rasti neteko.
  • Kitas populiarus panašus (taip pat mokamas) įskiepis, leidžiantis įšversti išvaizdos temas ir įskiepius tiesiai iš WP-Admin yra WPML.
  • Jei pinigų išleisti nesinori, galima apsieiti ir be to, bet vertimų atlikti per WP-Admin nepavyks. Tačiau nemokamų programų, kurių pagalba galima išversti išvaizdos temas – poEdit ir kt., yra nemokamų įskiepių, kurie padeda valdyti keliakalbes WordPress svetaines – pavyzdžiui Polylang,