Automatinis „child“ puslapių pridėjimas į meniu

Naudojant custom menu yra galimybė automatiškai pridėti tik aukščiausio lygio puslapius. Sukūrus child puslapį, į menu jį įkelti reikia rankiniu būdu. Yra įskiepis „Auto Submenu“, bet gal galima apsieiti be jo?

Beje, jei puslapi ištrini „trash“ būdu, vietoj menu punkto lieka blank vieta, vietoj to, kad jį iš vis panaikinti. Kaip to išvengti?

Tomas

Trynimas pasiekiamas gana paprastai – tam WordPress turi specialią funkciją. Duotas pavyzdys trina tik puslapių meniu punktus, bet galima pritaikyti ir kitiems įrašų tipams.

O kalbant apie pridėjimą, į functions.php iš esmės įmanoma padėti praktiškai bet kokį kodą, kuris šiaip yra įskiepyje ir 9 atvejais iš 10 jis veiks. Žemiau pateikiamas pavyzdys yra tiesiog Auto Submenu įskiepio kodas su lietuviškais komentarais.

Ar verta viską kišti į functions.php – greičiausiai ne. Svetainės našumas nuo to, kur padėtas šis kodas nepasikeis. Vienintelis atvejis, kai būtų galima galvoti apie tokį perkėlimą – kai reikia tik vienos funkcijos iš šiaip labai didelio ir sudėtingo įskiepio. „Auto Submenu“ tikrai toks nėra, taigi jį galima ramiai naudoti.